Biliz Mavi Tur Yatı

1,400.00€

Biliz Mavi Tur Yatı Ege ve Akdeniz’in muhteşem sularında tatil yapma fırsatını bulabileceğinizBiliz gulet sizlere eşsiz bir tatil yapma imkanı sunar.

Rezervasyon

Biliz Mavi Tur Yatı

Ege ve Akdeniz’in muhteşem sularında tatil yapma fırsatını bulabileceğinizBiliz gulet sizlere eşsiz bir tatil yapma imkanı sunar.

UZUNLUK 26 MT YAPIM YILI 2012
GENİŞLİK 6.40 MT SINIF  
KABİN SAYISI 4 KAPASİTE 8 KİŞİ
PERSONEL 4    

 

26 m. uzunluğundaki gulet Biliz  2 çiftkişilik yataklı ana kabin, 1 çift kişilik yataklı kabin, 1 iki ayrı tek kişilik yataklı kabin de toplam 8 misafir için konaklama imkanı sunar. Her kabinde son derece konforlu duş ve wc imkanı vardır. Sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama için kabinler dahil komple yat klimalıdır.
Biliz Yatının iç mekânı son derece kaliteli materyaller kullanılarak zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede mevcut yemek masalarına, tam teşekküllü ayrı bir mutfağa ve tüm misafirler için yeterli güneşlenme minderlerine sahiptir.

güler yüzlü ve sıcakkanlı personeli ile hizmet veren yat, su sporu severler için de gayet uygun. Teknede kanonun yanında şnorkel ve balık tutma ekipmanları yer alıyor.
Ege ve Akdeniz’in müthiş ve konforlu yatı biliz yat ile tatil yapmak bir ayrıcalıktır. Eğer sizler de bu müthiş yat ile tatil yapmak, sunduğu müthiş olanakları deneyimlemek istiyorsanız bizimle ile iletişime geçebilirsiniz

KUR NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AGOSTOS EYLÜL EKİM
EURO 1250 1350 1850 2250 2250 1850 1350