YOGA MAVİ TUR

Fiyat Sorunuz

Rezervasyon

Yoga Mavi Tur 

'Yoga' ‘birlik olmak’ ‘bir olmak’ için kullanılan sanskritce bir kelimedir. Temel amacı Zihin, beden ve ruhun birliğini aramak olan eski bir uygulamadır. Yoga sadece duruşlar yapmakla kalmaz; Aydınlanma için bütün bir felsefe ve pratik bir yol budur.

Yoga sırasında doğa ile "bir" olabilmek için bundan daha iyi bir öneri düşünemiyoruz bile. Konforlu bir gulet, masmavi sular, ıssız koylar ve profesyonel yoga eğitmeleri eşliğindeki seanslar size aradığınız dinginliği vadediyor.

Ege ve Akdeniz kıyılarının en sessiz, en sakin koylarında kuş cıvıltıları eşliğinde guletinizin güvertesinde yoga yapmak her yoginin tatması gereken bir duygu.

Grubunuza özel planlanan bu aktivitede masmavi Ege sularında, eşsiz doğal güzelliklerin huzurunda doğa ve yoga dolu bir haftaya davet ediyoruz sizleri. 

Tüm detayları konforunuz için düşünülmüş teknelerimizle dünyanın sayılı mavi yolculuk rotalarından Marmaris, Hisarönü ve Göcek'in eşsiz güzellikleri ve her gün 2 yoga seansının olduğu bu turumuzda hem deniz ve güneşin keyfini çıkartacak hem de eşsiz bir yoga deneyimini yaşayacaksınız.

Günlük Program:

 • Yoga Dersi ( Güneşe Selam Serisi )
 • Kahvaltı
 • Boş Zaman
 • Öğle Yemeği
 • Boş Zaman
 • Yoga Dersi ( Medidatif Gevşeme ve Nefes Hareketleri )
 • Akşam Yemeği
 • Boş Zaman

Güzergah İçerisinde Görülecek Yerler

 • Göcek
 • Hisarönü Körfezi
 • Marmaris

Yoga Turunda Fiyata Dahil Olarak Sağladığımız Ekipmanlar

- Yoga Matleri: Manduka Matleri. Plastik Olmayan,Tamamen Doğal ve Organik Olarak Kautshuk Ağaçlarından Yapılmış Olan Manduka Matleri İnsan Tenine Arkadaş Fakat Bakterilere Düşmandır.Zemine Yapışır ve Kayma Yapmaz. Birinci Sınıf Matlerdendir.

- Yoga Köpük Blokları: Özellikle Iyengar Yoga’da Kullanılan Yoga Pozlarında Yardımcı Blok, Çok Hafif ve Kaymaz,Hem Dinamik Hem Yin Çalışmalarda Üç Ayrı Yükseklikte Kullanabilirsiniz.

- Yoga Kemerleri: Özellikle Yin Yoga ve Iyengar Yoga Tarzlarında Kullanılan. Yoga Pozlarında Rahatça Açılmak,Esnemek,Destek Almak İçin Çok Amaçlı Kemer.

- Göz Dinlenme Bantları: El Yapımıdır.

- Yoga Meditasyon Minderleri: Pamuklu Kumaştan Yapılmıştır.

- Yoga Uyku Battaniyeleri: 142 x 172 cm Boyutlarında Yoga Uykusunda Kullanılan Pamuklu Yoga Battaniyesi.

- Neti Podlar: Bir Burun Temizleme Yöntemi Olan Jala Neti’nin Uygulanması İçin Kullanılan Mor Neti Pot. Burun Tıkanıklığı,Alerji ve Sinüzit İçin Kullanılır.

- Tütsüler: Nag Champa Goloka Doğal Tütsüler; Hindistan’dan İthal,Kendine Has kokuları ile dünyadaki Özel Tütsülerden Biridir. Her Bir Tütsü Yaklaşık 45dk Yanar.

 

Diğer Aktiviteler: 
Teknedeki Yoga Deneyiminizin Yanı Sıra Yüzmek, Güneşlenmek, Farklı Şehir, Köy ve Kasabaları Görmek,Tarihi Yerleri Ziyaret Etmek,Aşçınız Tarafından Özenle Hazırlanan Öğünlerin,Meyve ve Tatlıların Tadını Çıkarmak İçin Bolca Zamanınız Olacak.