Mavi Tur ve Tüplü Dalış ( Scuba )

800.00€

Ege ve Akdeniz kıyılarımız boyunca Lüks yatımızda Mavi Yolculugun tadını çıkarırken diğer yandanda su altı güzellklerinide keşfedebileceginiz özel bir tur

Rezervasyon

Tüplü Dalış ve Mavi Yolculuk

1 gün: Cuma

 Dalaman Havaalanı veya Fethiye otogarında buluşma sonrasında Fethiye Limanında Demirli Teknemize Transfer. Teknede hoşgeldiniz karşılaması sonrasında kabinlerin seçilmesi ve hoş geldiniz içeceklerinden sonra kabinlerinizde duş alıp dinlenmeye çekilebilirsiniz.

2 gün: Cumartesi

 Sabah erken saatlerde sizi kahvaltının hazır olduğunu bildirip kahvaltıya çağran zil sesi uyandıktan sonra . sizler için hazırlanmış enerji depolarınızı sonuna kadar doldurabileceğiniz, peynir ve zeytin çeşitleri, reçeller ekmek meyve, omlet  ve dahasını bulabileceğiniz mukellef kahvaltı sofrasından kalkmak istemeyeceksiniz.

Teknemiz Fethiye Limanından demir alıp ayrılırken her bir köşesi doğa harikası olan bölgeyi izleyerek suları yararak ayrılıyoruz  açıklara doğru. 

İlk dalış hazırlarımızı tamamladıktan sonra Turunç Koyunda ilk dalışlarımızı yapıyoruz. Dalışların tamamlanması sonrasında Turunç Koyunda karaya çıkıp vadi içine yürüyüş yapılabilir. Plajını kullanabilir vadi içlerine yukarı doğru doga yürüyüşü yapabilirsiniz. Akşam yemeği barbekü deniz ürünleri balık ve karides olarak teknede servis edildikten sonra kamaralarınıza çekilerek dinlenebilir veya diğer katılımcılar ile birlikte ortak sohbet veya eğlencenin tadına doyasıya varabilirsiniz.

 3 gün : Pazar

Sabahın serin esintileri ile uyanıp kahlatımızı yaptıktan sonra günün ilk dalışlarınızı yapacağımız dalış noktasına hareket ediyoruz. Karideslerin doldurduğu denizaltı magarası dalışı sonrasında tekne dönüp öğlen yemegi sonrasında dinlenmeye çekilip öğlen güneşi altında sonraki dalışı yapacağımız dalış noktasıan ilerlerken sizde  güneş banyosu yapıp yanınızda getirdiğiniz favori kitabını okuyabilirsiniz. Göz alıcı anemonlar ve bircok farklı deniz canlısının bulunduğu dalış noktasındak dalışlarımızı tamamladıktan sonra koyda demirlemiş dönmemizi bekleyen teknemize ulaşıp. Servis yapılacak olan Çay ve kek servisi eşliğinde dinleniyoruz. Yeterince dinlendkten sonra sonraki dalışımız için akdenizin serin sularına bırakıyoruz kendimizi. Aksam gün batımı eşliğinde tamamladığımız dalıştan sonra tekneye dönüyoruz. Sıcak duş alıp yenilenip rahatladıktan sonra akşam yemeği  için üst güvertede toplanıyoruz. Tavuk, pilav farklı türlerde salatalar ve meyve akşam yemeği olarak servis edildikten sonra. Teknede bulunan diğer katılımcılar ile yeni ve sağlam dostluklar oluşturmak için hep birlikte içeceklermizi yudumlayıp koyu bir sohbet ve eğlenceye bırakıyoruz kendimizi.

4 gün : Pazartesi

Kızıl adayı gecerek yeni dalışa açılmış olan  st.nicholas adası yakınlarında bulunan ufak plaj bugünkü rotamızda bulunan nokta. St.nicholas adası yakın civarlarına koruma altında olduğundan dolayı dalışa yasaklı bölge olduğundan. Adayı yürüyerek keşfedebilirsiniz. 4.yy ait harabeleri gorebilir. Adanın zirvesine yürüyerek bölgenin eşsiz su üstü güzelliklerini ve doyumsuz gün batımını izleyebilirsiniz.

5 gün: Salı

Kıyı şeridini takip ederek Göcek’e ulaşmak bugünkü planımız. Göcek Marina demirledikten sonra  bu güzel kıyı şehrini gezebilirsiniz. Kafeteryaları, hediyelik eşya mağazaları, Barları ve liman boyunca bulunan Çay Bahçeleri ile Göcek kaliteli zaman geçirebileceğiniz güzel yerlerden biridir. Gece konaklamak için sessiz civar koylardan birine demirliyoruz.

6 gün : Çarşamba

Dalış ve dinlenme ile geçireceğimiz bir gün

7 gün : Perşembe

Bu gün su kayağı, ringo benzeri deniz sporları ve aktvitelerini deneyebilirsiniz. 

8 gün : Cuma

Fethiye limanına dönüş, limana demirleyen teknemizden ayrılarak Tlos antik kenti, Yakapark ve Saklıkent Kanyonunn görülebileceği Jeep Safari turuna katılıyoruz. Akşam üzeri Fethiye’ye dönüp teknede duşumuzu aldıktan sonra akşam yemeği için birçok restorantın ve balık satıcılarının bulunduğu fethiye balık pazarına (Balık Hali ) gidiyoruz grup olarak. Çalgıcılar eşliğinde akşam yemeğini tamamlayıp eğlence moduna geçip hep birlikte birseyler içip eğleneceğimiz paspaturda bulunan barlar sokağına geçiyoruz.  Gecenin sabahında tekneden ayrılıp gideceğiniz yöne göre havaalanı veya otogara transfeleriniz ile turu tamamlıyoruz.