TANDEM YAMAC PARASUTU

65.00€

Tandem Yamaç Paraşü uçuşları Ölüdeniz - Fethiye

Rezervasyon

TANDEM ( İKİLİ ) YAMAÇ PARAŞÜTÜ ÖLÜDENİZ

 
Tandem ( ikili ) Yamaç Paraşutu
 
Uçmak için pilot ya da kuş olmanıza artık gerek yok!
Uçmanın en ideal ve en kolay yolu tandem yamaç paraşütüdür.
Uçmanız için gereken tek şey, bir fotoğraf makinesidir.
Bu unutulmaz heyecan ve macera dolu deneyimi kaydedip, sevdiklerinizle paylaşmak isteyeceksiniz.
Coğrafi konumuyla Ölüdeniz, dünyanın sayılı güzellikleri arasında yer alır.
Babadağ, Türkiye'nin güneybatısında yer alır ve zirvesi 1965 metredir. Denizin içinden heybetli bir şekilde yükselen bu dağın yamacında, dünyanın en güzel plajlarından birisi olan Belcekız Plajı bulunur.
Babadağ, dünyanın sahil kesiminde yer alan en yüksek dağıdır. Dik yamaçları ve denize yakınlığı sayesinde oluşturduğu termal hava dalgaları, dünyada yamaç paraşütü sporunun, en iyi ve en güvenli şekilde yapıldığı nadir yerler arasındadır.
Uçmak için sporcu ya da fit olmanıza gerek yok. Kalkış ve inişlerinizde sadece birkaç adım atmanız yeterli olur. Gerisini rüzgâr ve pilotları halleder.
Birkaç adımda kendinizi gökyüzünün uçsuz bucaksız boşluğunda bulursunuz. Kendinizi kuşlar kadar hür, rüzgâr kadar hafif ve Herkül kadar kuvvetli hissedersiniz.
Güvenlik ve Kalite
Yamaç paraşütü sporu, eğitimli ve tecrübeli pilotlar eşliğinde yapıldığında son derece güvenli bir spordur.
Kullanılan malzeme kalitesinin son teknoloji olması ve her pilotun uluslararası ticari sertifikasının bulunması, bizi öne çıkaran unsurlardır.
Uçuş güvenliği son derece donanımlı ve eksiksizdir.
Tüm Ticari Tandem Lisanlı Yamaç Paraşüt pilotları FAI (Uluslararası Havacılık Federasyonu) standartlarına uygun eğitim almışlardır.
Ölüdeniz’de yapılan yamaç paraşütü uçuş faaliyetleri, THK (Türk Hava Kurumu) çalışanları tarafından kontrol edilmektedir.
Pilotları ve uçuşta kullanılan malzemeleri, en ince noktalarına kadar titizlikle denetleyen THK dünyada sivil havacılık alanında lider konumdadır.

Kanatlarının Altında Dünya