MARMARiS-FETHiYE-MARMARiS MAVi TUR

Fiyat Sorunuz

MARMARiS-FETHiYE-MARMARiS Mavi yolculuk, keşfedilmemiş yerleri görmek, deniz, tarih ve doğayla içice olma kendinize ayırmak, aradığınız dinginliği, doğada ve denizde bulmak ,büyük şehirlerin keşmekeşinden uzakta sakin koylarda vakit geçirme fırsatı

Rezervasyon

Mavi yolculuk, keşfedilmemiş yerleri görmek, deniz, tarih ve doğayla iç içe olma kendinize ayırmak, aradığınız dinginliği, doğada ve denizde bulmak ,büyük şehirlerin keşmekeşinden uzakta sakin koylarda vakit geçirme fırsatı sunmasının yanı sıra. size kendinizle baş başa kalıp, kendinizi tanıma, sosyal yönünüzü geliştirme imkanlarını da beraberinde sunar. Bu yüzden mavi turlara katılıp, mavi yolcu olmak tamamen farklı ve özel bir deneyimdir. Sizde kendinizi ödüllendirmek isterseniz, aklınıza gelecek ilk seçenek mavi tur olmalıdır, sıcak havalarda serin ak deniz sularında yüzmek, geceleri milyarlarca yıldızın ışığında içkinizi yudumlarken, denizde yakamozları izlemek. Farklı yerlerden mavi yolculuk deneyimi  için bir araya gelmiş insanlar ile yeni arkadaşlıklar kurmak, çoğu kimsenin gıpta ile bakıp hayalini kurduğu yerlere ayak izlerinizi bırakıp, anılarınıza dahil etmek ve tüm bunları ekonomik bir şekilde yapmak, mavi yolculuğun kısa tanımı. onlarca farklı rotadan birini seçebileceğiniz mavi tur organizasyonlarında teknenin ve rotanın önemi büyüktür.  Marmaris-Fethiye-Marmaris Mavi Tur rotası size bu imkanları sunan nadide  rotalardan biridir.

1.Gün: Marmaris :
Saat 15.30’dan itibaren teknelerinize yerleşebilirsiniz. İlk gün servis akşam yemeği ile başlar ve geceleme Marmaris Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli turistik merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca büyük bir yat limanına sahiptir.

2.Gün: Ekincik-Dalyan:
Kahvaltıdan sonra tur programı ve tekne hakkında temel bilgiler verilir. Ekincik Körfezi’ne doğru seyre başlanır. Buradan opsiyonel olarak düzenlenen Dalyan turuna katılabilirsiniz. Akşam yemeği ve geceleme Ekincik Körfezi’nde yapılır.

3.Gün : Batık Hamam-Tersane Adası-Kızıl Ada :
Deniz sakinken geçilmesi gereken, dalgaları ile ünlü Dişibilmez ve Kurtoğlu Burunları nedeniyle diğer günlere nazaran sabah çok erken yola çıkılır ve dünyaca ünlü Göcek Körfezi'ne ulaşılır. Batık Hamam’da sabah kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü muhteşem eski bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra veya Batık Hamam koyu diye de bilinir. Daha sonra Tersane Adası’na doğru hareket edilir. Akşam yemeği ve geceleme Kızılada’da yapılır.

4.Gün : Fethiye :
Sabah Fethiye Liman’ına giriş yapılır. Antik çağda Telmessos olarak adlandırılan Fethiye, Likya Uygarlığı’nın Karia ile birlikte batıdaki en önemli şehriydi. Şehir kâhinleriyle ünlüydü. Misafirlerimize Fethiye’de opsiyonel olarak safari turu sunuyoruz. Tura katılmak istemeyen misafirlerimiz Samanlık Koy’unda öğle yemeği yiyip yüzebilirler. Teknemiz saat 16:00’dan sonra Ece Saray Marina’da akşam yemeği ve gecelemek için demirleyecektir.

5. Gün : Göcek Körfezi-Yassıca Adaları:
Kahvaltıdan sonra Göcek Körfezi’ne hareket edilir. Birbirinden güzel doğa harikası adaların arasında seyrederek Yassıca Adası’na demir atılır. Öğle yemeği bu güzel takımadalarda yenir. Bu masmavi sularda yüzmek, dalış yapmak misafirlerimize tavsiye edeceğimiz başlıca aktivitelerdendir. Akşam yemeği ve geceleme Göcek koylarında yapılır.

6.Gün. Bedri Rahmi Koyu- Sarsala-Aga Limanı :
Kahvaltıdan sonra Mavi Yolculuk kültürünün önemli figürlerinden, ressam Bedri Rahmi’nin ismini taşıyan koya varılır. Daha sonra Sarsala Koyu’na demirlenir. Öğle yemeğinden önce Ağa Limanı’na varılır. Geceleme bu şirin limanda yapılır.

7 Gün: Kumlubuk koyu-Cennet Adası- Marmaris :
Kahvaltıdan sonra Kumlubük Koyu’na doğru yola çıkılır. Burada yemek ve yüzme molası verilir. Beş çayı için Cennet Adası’na demirlenir. Cennet Adası, turumuzun yüzme molası için son durağı olacaktır. Geceleme için Marmaris Limanı’na saat 16.00’dan itibaren giriş yapılır. Arzu eden konuklarımız Marmaris'i gezebilir ve gece hayatını yaşayabilir.

8.Gün : Marmaris :
Barbaros Yatçılık, deniz ve hava koşullarına bağlı olarak, konukların emniyeti ve rahatı için tur programında değişiklikler yapabilir.

* Not : Tur Programı hava ve deniz koşullarına göre kaptan  ve/ veya firmamız tarafından değiştirilebilir, tehir veya iptal edilebilir. 

FİYAT DETAYLARI
•Fiyatlar 2 kişilik kamarada 1 kişi, 1 hafta tam pansiyon konaklama esasına göre hazırlanmıştır ve AVRO cinsindendir.
•Tek kişi farkı (Single Supplement) % 60'tır.
•Turlarımızda çocuk indirimi uygulanmaz. 12 yaşından küçük çocuklar tekneye kabul edilmez.

FİYATA DAHİL OLANLAR
• Tam pansiyon konaklama: Kahvaltı, öğle yemeği, 5 çayı (kek-bisküvi servisi) ve akşam yemeği.
• Liman masrafları ve çıkış işlemleri.
• Seyir belgesi ve gerekli işlemler için gemi acente masrafları.
• Palamar ücretleri.
• Mürettebat servisi.
• Kullanma suyu.
• Dizel ve benzin giderleri.
• Temiz nevresim ve banyo havlularının temini. (Plaj havlusu dahil değildir).
• Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı. (Maske, palet, şnorkel, olta takımları vb.)
• Yat sigortası. (Kişisel seyahat sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.)
• K.D.V.
• Yunan Adaları programlarında;
*Yabancı kara sularında tekne ile ilgili tüm liman vergileri ve palamar ücretleri.
*Yabancı kara sularında tekne ile ilgili gümrük işlemleri ve masrafları.

FİYATLARA DAHİL OLMAYANLAR:
• Alkollü, alkolsüz içecekler ve şişe suyu ücretli olarak yat barından temin edilir.
• Tur güzergâhındaki ören yeri giriş ücretleri, müze girişleri ve opsiyonel kara turları.
• Yunan adaları turlarındaki kişisel yurt dışı çıkış harçları ve Türkiye’deki ayakbastı ücretleri.
• Havaalanı transferleri.

2017  MAVİ YOLCULUK TUR FİYATLAR
MAVİ TUR ADI : MARMARİS-FETHİYE-MARMARİS   SÜRE : 8 GÜN 7 GECE 
DÖNEM   FİYAT - KUR
DÜŞÜK SEZON NİS.MAY.HAZ 1- 15. EKİM. 330 EURO
YÜKSEK SEZON HAZ 16-30 -TEM. EYL 21-30 400 EURO
YOĞUN SEZON AĞOSTOS - EYL 1-20 500 EURO