PAPA JOE YELKENLİ GULET

Fiyat Sorunuz

PAPA JOE YELKENLİ GULET 1 çift kişilik yataklı ana kabin, 4 çift kişilik yataklı kabin de toplam 10 misafir için konaklama imkanı sunar.

Rezervasyon

34.00 m. uzunluğundaki gulet Papa Joe 2007 yılından itibaren mavi tur sektöründe hizmet vermektedir. 1 çift kişilik yataklı ana kabin, 4 çift kişilik yataklı kabin de toplam 10 misafir için konaklama imkanı sunar.


UZUNLUK
33 MT
YAPIM YILI / YENİLEME
2007 - 2015
GENİŞLİK
8.20 MT
SINIF

KABİN SAYISI
5
YOLCU KAPASİTESİ
10 KİŞİ
PERSONEL
5


Her kabinde son derece konforlu duş ve wc imkanı vardır. Sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama için kabinler dahil komple yat klimalıdır.
Denize aşık insanların küçük kaçamaklarında en çok tercih edilen süper lüx yatımızda tüm detaylar konforunuz ve kendinizi özel hissetmeniz için düşünülmüştür. 4 twin ve 1 master kabinden oluşan 10 kişilik misafir ağırlama kapasitesinde küçük kaçamaklarınıza arkadaşlarınızı da dahil edebilirsiniz. Sınırsız eğlenceyle 6 mürettebatımız yat turu boyunca sizlere eşlik ederek özel hizmetlerini sunacaktır. Damak tadına uygun lezzetlerin de keyfini özel tasarlanmış yemek masasında ve denizin tam ortasında çıkarabileceksiniz.
 Kendinize bir iyilik yapın ve küçük kaçamakların keyfini Papa Joe guletimizle doyasıya çıkarın. Yunan adalarından Antalya koylarına, Bozburun, Fethiye ve Göçek koylarından Bodrum ve Marmaris koylarına kadar hem gündüz hem gece muhteşem bir yat turu keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.