Gulet BERRAK SU

Fiyat Sorunuz

Gulet BERRAK SU , Ege, Ak Deniz ve Yunan Adlarına Konforlu mavi yolculuk hayallerinizi BERRAK SU teknesi gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon

Gulet BERRAK SU

Konforlu mavi yolculuk hayallerinizi BERRAK SU teknesi gerçekleştirebilirsiniz. 34 metre boyunda, 1 master + 5 double olmak üzere 6 konforlu kabinde toplam 12 kişiye kadar yolcu kapasitesi.

UZUNLUK 34 MT YAPIM YILI 2010
GENİŞLİK 8.2 MT SINIFI  
KABİN SAYISI 6 KAPASİTE 12 KİŞİ
PERSONEL 6    


Tüm kabinlerde TV + Klima + özel banyolar. Güneşlenmek için oldukça keyifli  olan Flybrıdge alanı. Önde düz güvertenin verdiği rahatlık. Hem ön güvertde hem de arka güvertede yemek olanağı. Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Yunan adaları turlarınız için BERRAK SU teknesini inceleyebilirsiniz.
Berrak Su Yatının özelliği sadece yüksek kaliteli yapısı ve lüks dekoru ile sınırlı değildir. Her biri mavi tur servisi konusunda profesyonel mürettebatı, tatiliniz boyunca konforunuz için sizin hizmetinizdedir. Bu ekip servis, yemek, temizlik ve günlük faaliyetlerin organizasyonu için tatiliniz boyunca size eşlik edecektir. Personel kabinleri misafir konaklama anlanlarından tamamıyla bağımsız olup, özel hayata saygı ve profesyonellik en katı kuralların başında gelmektedir.
Berrak Su Yatının iç mekânı adeta lüks içinde yüzme hissi vermek için zevkle dekore edilmiştir. Salonda ve güvertede mevcut yemek masalarına, tam teşekküllü ayrı bir mutfağa ve tüm misafirler için yeterli güneşlenme minderlerine sahiptir.

KUR NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AGOSTOS EYLÜL EKİM
EURO  1500 1750 2250 2750 2750 1750 1750