ALESSANDRO YELKENLİ GULET

5,000.00€

Gulet Alessandro, özel misafirlerine Akdeniz ve Ege'de olağanüstü bir mavi tur tatili yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır

Rezervasyon

Gulet Alessandro, özel misafirlerine Akdeniz ve Ege'de olağanüstü bir mavi tur tatili yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır

UZUNLUK 34 MT İMAL YILI 2012
GENİŞLİK 8 MT    
KABİN SAYISI 5 KABİN KAPASİTE 10 KİŞİ
PERSONEL 5    


Zarafetin ve konforun en iyi şekilde yansıtıldığına inandığımız 2011 yapımlı teknemiz, mavi sulardaki kuğu gibi görüntüsüyle sizi kendine çekiyor. Kaptan, aşçı, 2 gemici ve 1 hostesten oluşan 5 kişilik deneyimli personelimiz sizlere rüya gibi bir mavi yolculuk yaşatmak için hizmetinizdedir. Teknemizin arkasındaki platform sayesinde rahatlıkla denize girip çıkabilir, ön güvertedeki jakuzi sayesinde tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.
Gulet Alessandro, özel misafirlerine Akdeniz ve Ege'de olağanüstü bir mavi tur tatili yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. Çok sayıda referans ve tekrar eden rezervasyonları ile Alessandro yüzde yüz memnuniyet garantisi vermektedir.
40.00 m. uzunluğundaki gulet Alessandro 2011 yılından itibaren mavi tur sektöründe hizmet vermektedir. 4 çiftkişilik yataklı ana kabin, 1 iki ayrı tek kişilik yataklı kabin de toplam 10 misafir için konaklama imkanı sunar. Her kabinde son derece konforlu duş ve wc imkanı vardır. Sıcak yaz günlerinde konforlu bir konaklama için kabinler dahil komple yat klimalıdır.
Her biri mavi tur servisi konusunda profesyonel 5 mürettebat, tatiliniz boyunca konforunuz için sizin hizmetinizdedir. Personel kabinleri misafir konaklama anlanlarından tamamıyla bağımsızdır.

KUR NİSAN MAYIS HAZİRAN TEMMUZ AGOSTOS EYLÜL EKİM
EURO 5000 5000 5500 6500 6500 5500 4500