SEMA TUANA GULET DELÜKS

Fiyat Sorunuz

Delüks Gulet Sema Tuana 2 Master, 2 Double, 2 Twin alternatifleri ile her kabininde ve salonunda 24 saat klima hizmeti verebilmektedir.

Rezervasyon

Delüks Gulet Sema Tuana 2 Master, 2 Double, 2 Twin alternatifleri ile her kabininde ve salonunda 24 saat klima hizmeti verebilmektedir.


UZUNLUK
32 MT
YAPIM YILI / YENİLEME
2007-2013
GENİŞLİK
7.40 MT
SINIFI
DE-LÜKS
KABİN SAYISI
6
YOLCU KAPASİTESİ
12 KİŞİ
PERSONEL
4


Delüks hizmet anlayışına uygun olarak 2007 yılında inşa edilmiştir. Günümüz mavi yolculuk hizmetine eş değer olabilmek için 2013 yılında revize edilerek eksiklerini tamamlamıştır. 6 de-lüks kabini, her kabinde lüks duşa kabin ve tuvaleti bulunmaktadır. Arka ve ön güverte, yemek yeme alanları ve iç salon yaşam alanları oldukça geniş ve şık dizayn edilmiştir.
4 mürettebatıyla dilediğiniz gün kadar kiralayarak sınırsız eğlence ve huzur dolu ortamın keyfini çıkaracağınız mavi turda dostlarınızla yiyeceğiniz akşam yemeklerinin ve özellikle tadacağınız Ege lezzetlerinin keyfi bir başka olacak. Denizin tam ortasında yemek masasında tadacağınız lezzetlere eşsiz manzaranın güzellikleri de eşlik edecek.
Konforunuza özel Sema Tuana guletimizde kabinlerde klimadan LCD TV keyfine kadar aradığınız tüm rahatlığı bulacaksınız. Minimalist tarzda özel dekoru ile huzur içinde geçireceğiniz bir yat turu hem size hem de dostlarınıza unutulmaz anları yaşatacak bir fırsat.