Gulet Vacation: Tatil Bizden Sorulur!

Gulet Vacation: Tatil Bizden Sorulur!

Tatile olan düşkünlüğümüzü, ehl-i keyf yaşam tarzımızı işimize taşıdık ve Gulet Vacation şirketinin temellerini attık! İşi bilen, tatil yapmanın tüm inceliklerini bilen bizler elbette sizler için de keyifle geçireceğiniz tatil planları hazırladık! Yıl boyunca plazalardaki yapaylıktan, gereksiz stresten, ofis ortamındaki boğucu havadan, ev ve iş arasındaki temponun sıkıcılığından, çocukların okulu, dersiyle uğraşmaktan, iş yetmiyormuş gibi bir de evde çalışmaktan, ona buna davete gidip evde iki dakika keyif yapamamanın hüznünden ve daha birçok tatsız anlardan bıkan sizler için masmavi suların ışıltılı yüzeyinde huzurla gezeceğiniz, dilediğiniz an denize atlayıp sualtı dünyasını adeta küçük kara balık gibi keşfedeceğiniz, ağızda dağılan enfes bir kurabiye keyfi yaşayacağınız eşsiz bir
mavi yolculuk
planları hazırladık! Nasıl ama? Biliyoruz, şahane! Çünkü biz bu işi biliyoruz!

Mavi tur dendiğinde bile ağzının suyu akan, tatil hasreti çeken bireylerseniz; sözlerimize kulak verin: Hazırladığımız mavi yolculuk rotası yeni yerler keşfedeceğiniz, kendinizi birer gezgin gibi hissedeceğiniz noktalarda dolu. Elbette bizim bizzat keyifle hazırladığımız mavi yolculuk rotamızın dışına çıkabilir ve mavi tur planınızı bizden bağımsız şekillendirebilirsiniz; bunu da düşündük!  Tekne kiralama veya yelkenli kiralama hizmetlerimizden sonuna kadar yararlanarak gözlerden uzak, kafanız rahat bir su tatili yapabilir, doğa gezileri ile ruhunuzu şenlendirebilirsiniz. Hizmet konusunda abarttığımızı kabul ediyoruz! Zira kiralama işlemleri haricinde “Ben kiralık tekneyle, yatla uğraşamam benim olmalı!” diyenler için satılık tekne & yat hizmetimiz bulunuyor. Para sizdeyse lüks tatil de sizde hanımlar beyler!

Ruhunuz tatil, deniz, kum, güneş hasretiyle yanıyor ve nereden başlasak diye düşünüyorsanız hemen bize arayarak mavi tur paketlerini inceleyerek enfes bir mavi yolculuk keyfi yaşayın. İstediğiniz yerde demir atıp güneşin sudaki etkisini doyasıya yaşamak, buz gibi içkilerinizle gökyüzündeki görsel şölene şahit olmak, mehtabın büyüleyici renklerini izlemek istemez misiniz? İstediğinizi biliyoruz. Çünkü herkes ister! O halde takvimleri çıkarın; tatil günü, haftasını ve hatta ayını saptayarak bizi arayın ve yıl boyunca sıkıcı ofis ortamında bile hatırladığınız an yeniden yaşıyormuşçasına hissedeceğiniz enfes bir tatil yaşatalım size! Ne demiştik? Tatil bizden sorulur!