Likya Yolu’nda Eşsiz Bir Doğa Gezisi

Likya Yolu’nda Eşsiz Bir Doğa Gezisi

Her yaz tatil yapmak için kapağı Antalya’ya atanlardan mısınız? Sizi bilmeyiz ama biz şirket olarak tası tarağı toplayıp mavi yolculuk için Akdeniz’in eşsiz sularında yol alırken ne yapar eder Fethiye’ye uğrarız. Zira Fethiye deyip geçmemek lazım! Tatil noktalarından biri olan Fethiye aynı zamanda dünyanın en iyi uzun mesafe doğa yürüyüşü yolu olan ve Likya Yolu olarak adlandırılan orman yoluna sahip noktalardandır. Dünyanın dört bir yanından yerli – yabancı turistin akın akın gelip Likya Yolu’nu gezmesi ve bizim seyirci kalmamız olmazdı! Yurt bizim yol bizim elbette gidip keşfedecek, o yol üzerinde adımlayarak muhteşem doğayı içimize çekecektik.

Fethiye’den başlayıp Antalya’ya kadar uzanan uzun Likya Yolu, uzun bir parkur olup; yürürken gezip görebileceğiniz güzel manzaralara sahip. Likya Yolu’nun en güzel yönü parkur üzerinde konaklama seçeneklerinin olması. Daha ne olsun! Gulet Vacation olarak her tatil hizmetinde olduğu gibi Likya yolu için de gayet keyifli planlarımız bulunuyor. Doğa gezisi yapmak isteyen yeşil dostu tatilcilerimize masmavi bir yolculuk, yemyeşil bir doğa havası tattırıyoruz. Doğa gezisi denince sakın hafife almayın! Uzun bir parkurda bir grup insanla keşfetmenin büyüsünü hissederek, eğlenerek üstelik bizim gibi tatilden anlayan insanların rehberliğinde kah dinlenerek kah durup mini piknikler yaparak gezmek herkesin elde edebileceği bir şans değil.

Doğa Gezinize Katılmak Likya Yolu’nu Adımlamak İstiyorum!

Pekala, sakin olun lütfen! Herkesi gezdirecek kadar kontenjanımız var. Yolunuz Antalya’ya düşmüyorsa da üzülmeyin. Çünkü sadece doğa gezisi veya Likya Yolu gezisi kapsamında paket programlarımız var. Bu güzelliklerden mahrum kalmamanız için gayet ideal bedellerle doğanın derinliklerinde keşfe çıkacağınız mini bir tatil yapabilirsiniz. Eğer mavi yolculuk, mavi tur fırsatlarından yararlanıp aynı zamanda doğa gezisi aktivitelerinden faydalanmak isterseniz ona da tamam! Her şeyin mümkün olduğu şirketimizde sizleri adeta anne ilgisiyle gezdiriyoruz. Her güzelliği görmeniz, her ölümsüzleşmesi gereken noktaları fotoğraflayıp sosyal medyaya atmanız için özel olarak çalışıyoruz!

O zaman n’apıyorsunuz? Telefonlarınızı çıkarıyor önce takvime bakıp plan-program yapıyorsunuz sonra bizi arayıp bu programın içeriğini şahane bir tatille doldurmamız için profesyonel desteğimizi alıyorsunuz. Likya Yolu’nda görüşmek üzere!