Hakkımızda

Gulet Vacation olarak uzman gulet yat kiralama ve mavi yolculuk acentesiyiz. Firmamız Türkiye Deniz Ticaret Odası Derneği ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği tarafından tescil ve ruhsatlandırılmıştır. Sloganımız, tatiliniz için en iyi Gulet (Yat) tatil seçeneklerinin yanı sıra Otel-Havaalanı Transferi sağlamaktır. (Sanda Yatcılık -Simeranya Seyahat Acentesi)

Yat tatili pazarında haklı bir üne kavuşmak için şirketimizi kurduğumuz ilk günden beri çok çalıştık, yatçılık endüstrisi hakkında derin bilgiye sahibiz.

Arzumuz, tüm dünyadaki müşterilere tüm gulet vacation  ,Yatçılık ve mavi yolculuk turları ihtiyaçları konusunda yardımcı olmaktır.

Misafirlerimize, en güzel iki Ege ve Akdeniz ülkesi Türkiye ve Yunan Adalarından anlamlı, orijinal ve yüksek kalite de  mavi yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlıyoruz.  kaliteli bir servis, mükemmel mürettebat, büyük Ege-Akdeniz yemekleri, birinci sınıf kişisel hizmet ve eşsiz bir mavi yolculuk yatı vaat ediyoruz.

Filomuzdaki her yat kendi müstesna karakteristik tasarımına sahiptir, lüks konfor, gizlilik, deneyimli ve özel ekip sunmaktadır.

Büyük özenle seçilmiş ,Standart sınıftan –lüks sınıf yatlara büyük özenle sectiğimiz yatlarımızla her zevke hitap etmeyi, en üst düzeyde konfor ,gizlilik ve güvenlik sunmayı hedefliyoruz.

 

- Gulet Vacation, güvenli yatlar, profesyonelce yetenekli personel ve yat’ da tatil, Türk - Yunan misafirperverliği, gizlilik ve gizlilik konularında deneyim sunar.

Gulet Vacation, müşterilerin  en çok talep edilen Yat Tatili  ihtiyaçlarını karşılayabilir , lüks yatlar, mega yatlar, katamaranlar ve yelkenli tekneler koleksiyonu sunabilir.

- Sizin zevkinize , ihtiyaçlarınıza göre, sizin için seçeceğiniz bir yatla, Akdeniz Bölgesi ve Türkiye ve Yunan Adaları'nın tadını çıkaracak bir mavi yolculuk deniz tatil deneyimi sunar.

Gulet Vacation ile TÜRKİYE ve YUNAN ADALARINI Keşfedin